CERiP Mniszki

Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej

More Website Templates @ TemplateMonster.com - January 16, 2012!

Dane kontaktowe

Centrum
Edukacji
Regionalnej
i Przyrodniczej
w Mniszkach


Oddział Biblioteki Publicznej
im. Jana Daniela Janockiego
w Międzychodzie

Mniszki 2/1; 64-421 Kamionna;
gmina Międzychód
powiat międzychodzki
województwo wielkopolskie
Telefon internetowy: 957833925
Telefon komórkowy: 517 686 975
Adres e-mail: cerip@mniszki.pl
strona www: www.mniszki.pl
facebook: https://www.facebook.com/cerip.mniszki

Formularz kontaktowy

Wiadomość:

 

Zasady uczestnictwa
• Zapraszamy grupy zorganizowane, ale także gości indywidualnych. • Dostosowujemy ofertę dla osób z różnych grup wiekowych, od dzieci po Seniorów. • Terminy zwiedzania dla grup, prosimy ustalać z możliwie dużym wyprzedzeniem. • Ze względów praktycznych, grupy dzielimy na nie większe niż 25 osób. • Turyści indywidualni, mogą podczas zwiedzania przyłączyć się do dowolnej grupy, lub opłacić własnego przewodnika. • Warsztaty ginących zawodów są dodatkowo płatne - nie są wliczone w cenę biletu. • Zapewniamy możliwość zorganizowania posiłku (za dodatkową opłatą). • Jeśli byliście już Państwo u nas – zapraszamy ponownie - z pewnością mamy jakąś nową atrakcję...

Zlokalizuj nas

Odległość do Kamionny ok. 5 km, do Prusimia 7 km, do Międzychodu 14 km, do Poznania 75 km, do Gorzowa 70 km, do Berlina przez Kostrzyń 180 km.

Przez wieś przechodzi asfaltowa szosa - jest to fragment drogi gminnej.

Dojazd z Poznania: drogą nr 24 (przez Pniewy), ok. 10 km za Kwilczem - tuż za stacją kolejową Prusim skręcić w lewo na drogę powiatową do Mnich i dalej - do Mniszek (ok. 75 km).

Z Gorzowa: wyjazd trasą S3, w Skwierzynie zjazd na Poznań (drogą krajową nr 24), za miejscowością Kamionna ok. 2 km skręcić w prawo na Mnichy (ok. 70 km).

Z autostrady A2: ze zjazdu w Nowym Tomyślu do Miedzichowa i dalej - na Międzychód, w miejscowości Głażewo w prawo do Mnich i dalej Mniszek (ok. 35 km).

Z trasy S3: w Skwierzynie zjazdem na Poznań (drogą krajową nr 24), za miejscowością Kamionna ok. 2 km skręcić w prawo na Mnichy (ok. 40 km).

Mniszki nie mają niestety połączeń PKS i PKP.