Czy można w CERiP coś zjeść? – CERiP Mniszki

Czy można w CERiP coś zjeść?

A. Niestety – jako placówka edukacyjna – CERiP nie prowadzi gastronomii. Grupy mogą jednak przywieźć swój prowiant i zjeść kanapki przy specjalnie przygotowanych stołach – w dogodnym dla siebie czasie. W cenie biletu, w formie prezentu dla naszych gości – jest również herbata, którą można wypić do swojego posiłku – wiemy, że grupy często przyjeżdżają z daleka, albo chcą chwilę odpocząć, a nic tak nie stawia na nogi, jak coś ciepłego w żołądku. 🙂

B. Oprócz tego za drobną opłatą (40,00 lub 50,00 zł → szczegóły w CENNIKU) oferujemy dwa miejsca pod samodzielne przygotowanie przywiezionego prowiantu na ognisku. Można więc zabrać ze sobą, np. kiełbaski i samodzielnie je usmażyć na dużym kole-grillu lub na metalowych kijkach, które udostępniamy. Uwaga! Prosimy jednak o nie smażenie na grillu lub kijkach, tzw. pianek! Staramy się, żeby grill i kijki dla każdej grupy były czyste, a smażenie pianek zdecydowanie utrudnia, a wręcz uniemożliwia wyczyszczenie tych sprzętów.

C. Jeśli chcecie Państwo zjeść u nas jakieś danie obiadowe lub kiełbaski usmażone przez specjalistów na miejscu – można zamówić takie usługi u zewnętrznej firmy cateringowej, która może dowieźć jedzenie do nas, na miejsce.

FACEBOOK
YOUTUBE